Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

Açık parfümler günümüzde oldukça rağbet görmektedir. İlgi görmeye tanınmaya başlamışlardır. Dolayısı ile kurumsallaşma süreçleri de bu yönde ileriye dönük gelişme göstermektedir. Büyük ve bilinen markaların satışa sundukları parfümler oldukça maliyetli olmaları sebebi ile müşteriler tercihlerini doldurma yani açık parfüm sektörüne yöneltmişlerdir. Satıcılar ise açık parfüme olan ilginin yüksek olmasından açık parfüm bayiliği veren firmaların arayışına geçmektedir.

Açık parfüm bayiliği veren bazı firmalar şu şekildedir;

  • İxora parfüm
  • D&P parfüm
  • Bargello parfüm
  • Loris parfüm
  • Eyfel parfüm
parfüm bayilik

Açık parfümün revaçta olduğu dönemde açık parfüm bayiliği veren firmaların da önemi artmaktadır. Müşteriler açık parfüm arayışına çıkmışlardır. Hangi açık parfüm markasının daha kalıcı ve kaliteli olduğu da oldukça önem arz etmektedir. Şartlar karşılandığı takdirde açık parfüm bayiliği alınabilmektedir.

İxora Parfüm

Çok geniş bir koku skalası vardır. Ürün çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Büyük ve çok pahalı markalarda satışta olan parfümleri almak için kimi zaman güç yetmeyebilir. Birçok kokunun neredeyse birebir aynısını İxora Parfüm bayilerinde bulabilmek mümkündür.

D&P Parfüm

D&P çok tercih edilen açık parfüm markasıdır. Koku bakımından oldukça kalıcı olan marka, kalite açısından yüksektir. Firma yüzde yüz Türk sermayeli bir şirket olmasının yanında T.C Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ürünleri ile müşterilerin güvenini kazanmıştır. Bayilik talebinde bulunarak ve bazı gerekli olan şartları karşılayarak D&P parfümeri açılabilmektedir.

Bargello Parfüm

Temellerini 1950 yılında atan firma sağlık ve kalite standartları açısından güvenli bir marka olmanın niteliğini taşımaktadır. Ayrıca açık parfüm firması olan Bargello, HELAL ve IFRA standartlarında üretim yapmaktadır. Müşterilerin hem beğenisini hem de güvenini kazanan firma için şartlarının karşılanması halinde bayiliği alınabilmektedir.

Loris Parfüm

Loris, 2006 yılından bu yana hizmet veren açık parfüm markasıdır. Koku sektöründeki çalışanların nitelikli olması açısından Loris Akademi kurulmuştur. Loris Akademi’de birçok genç, deneyimli eğitmenler tarafından parfümolog olarak eğitilmiştir. Gerekli şartları yerine getirdikten sonra Loris markasının bayiliği alınabilir.

Eyfel Parfüm

Eyfel Parfüm 2009 yılında kurulmuştur fakat 2011 yılında bayilik vermeye başlamıştır. Çevre iş sağlığı ve güvenliğine uygun olan çalışma koşulları ile bilinmektedir. Bayilik almak için gerekli koşulları yerine getirmek yeterlidir.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*