Akrep Burcu Nasıl Kadın Sever?

Akrep Burcu Erkeği Aşk
Akrep Burcu Erkeği Aşk

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Akrep Burcunun Bir Kadında Aradığı Özellikler Nelerdir?

Oldukça tutkulu ve kolay affetmeyen yapısıyla dikkat çeken akrep burcu etrafındaki insanları etkisi altına alan ve dikkat çekmeyi seven bir burç olarak bilinmektedir. Böylesine iddialı bir burca sahip bireyi etkilemek açısından nasıl kadınları seveceği konusunda fikir sahibi olmak da elbette faydalı olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Ne Tür Kadınlardan Hoşlanır?

Sorun Çıkarmayan Kadınlar

Yaptıkları her işte ve bunun yanı sıra sosyal hayatlarında da yoğun bir tutku ve ihtiras sahibi olan akrep burçları hayatlarının her alanında kendilerine uygun bir düzen oturtmuşlardır. Bu düzene uyacak ve pratiklerine zarar vermeyecek olan kadınlardan da oldukça hoşlanırlar. Ancak; bu noktada astroloji dünyasında tutkulu ve yoğun yaşam halleriyle bilinen akrep burçları aşırı bir durağanlıktan da rahatsız olmaktadır. Bu nedenle, olması gereken yerlerde tepkisini ortaya koyan ve dik duran kadınlar ilgilerini çekmektedir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Güven Veren Kadınlar

Kıskanç olmaları ile ün salmış bir burç olan akrepler, güven noktasında oldukça temkinli ve hassastır. Kendilerine güven veren, yalan söylemeyen, sadık kadınlar akrep burçlarını fazlasıyla etkiler. Partnerinin kendisine yalan söylediğini hisseden bir akrep burcu, hoşlandığı kadını hayatından çıkarmakta tereddüt etmez.

Tutkulu Kadınlar 

Fazlasıyla tutkulu ve dolu dolu bir hayat yaşamaktan hoşlanan akrep burçları, partnerlerinden de aynı tutku yoğunluğunu beklerler. Aşkın ne anlama geldiğini bilen ve hakkıyla, yoğun bir şekilde yaşamak isteyen akrep burçları aynı tutkuyu hissettiğinde karşısındaki kadını sahiplenir ve önemser. Ancak; bu tutku ve ihtirası hissetmediğinde kolayca sıkılır ve hayatından çıkarma eğiliminde bulunur. Cinsellik konusundaki hassasiyeti noktasında da nam salmış bir burç olan akrep burçları bu tutkuyu hissettiğinde karşısındaki kadını gerçekten mutlu eder ve asla aldatmaz.

Sabırlı Kadınlar

Akrep burçları kendileri ile övünmeyi sevmekte ve zaman zaman oldukça sabit fikirli olabilmektedir. Bu nedenle de partnerine zorluk çıkarabilmekte ve bu sabit fikirliliği sürecinde söyledikleri ya da yaptıkları ile karşı tarafı da kırabilmektedir. Bu nedenle akrep burçları hissettikleri yoğun duygulara, sabit fikirlerine dayanabilecek ve onu destekleyebilecek kadınlardan fazlasıyla hoşlanır. Kurmuş olduğu düzeni değiştirmeye çalışmayan, fikirlerini destekleyen ve sorun çıkarmayan kadınlar ile olan birliktelikleri oldukça tutkulu olmaktadır.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*