Anket doldurarak para kazanabileceğiniz siteler

Güvenilir Sitelerden Anket Doldur ve Para Kazan

 

Dolandırıcılık yapan birçok şirketlerle ilgili duyduğunuz haberlerden sonra internet üzerinden para kazanmamanın riskli olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Şirketlerin çoğu yatırım karlılığınızı arttırmak için yatırım yapmanızı sizden isterler. Ancak yasal olan anket siteleri sizden asla böyle bir şey istemez. Bu şirketler asla kredi kartı bilgilerinizi, herhangi bir giriş ücreti istemezler. Üyelikler ücretsizdir.

Tek yapmanız gereken bu sitelere üye olmak ve online anketlere katılarak para kazanmak. Bu anket sitelerinin birçoğu anketler doldurarak puanlar kazanıyor ve sonrasında kazandığınız puanları ödüllere dönüştürebiliyorsunuz. Örneğin puanlarınızı internet alışverişlerinde kullanabiliyorsunuz.

Şimdi bazı anket sitelerini sizlere açıklayacağım;

InboxDollars: İnternetten para kazanmanın en kolay yoludur, kullanıcılarına direkt nakit para ödeyen ınboxdollars bu yüzden internetten para kazanmak isteyenlerin en çok ziyaret ettiği sitelerdendir. Siteye Üye olduğunuzda direkt 5 dolar bonus kazanıyorsunuz. Daha ilk günden bu siteden yaptığınız anketleri, izlediğiniz videolar sayesinde para kazanabiliyorsunuz.

Swagbucks: Swagbucks da tamamladığınız görev başına swag puan kazanırsınız ve bu da ınboxdollars gibi üye olduğunuzda 5 dolar kazanabilirsiniz.

Toluna, Vindale Research, Pinecone Research, Global Test Market, MySurvey, bu siteler güvenirliği kanıtlanmış anket siteleridir.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*