Aslan Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Aslan Burcu Kızları Nasıl Erkeklerden Hoşlanır
Aslan Burcu Kızları Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Aslan Burcu Olan Bayanlar Hangi Erkeklerden Hoşlanır?

Güçlü karakter yapıları ile dikkat çeken aslan burcu kadınları aynı zamanda oldukça gururludur. Ancak tüm gururlarının yanı sıra öne çıkan ilk özellikleri taşıdıkları iyi niyettir. Aslan Burcu kadınları çok anlayışlıdırlar ancak anlayışlarını Suistimal etmek isteyenlere de gereken cevabı vermekten asla geri kalmazlar.

Aslan Kadını Genel Özellikleri

Aslan burcu kadınları astroloji dünyasında neşeli yapıları ile dikkat çekmektedir. Çalışmayı oldukça seven aslan kadınlarının hayatlarında daima hedefler vardır. Zengin bir yaşama sahip olmasalar dahi çalışarak mutlaka o seviyeye ulaşırlar. Oldukça pratik ve ince bir zekaları vardır. Giyim ve dış görünüş onlar için çok önem taşır. Çünkü aslan kadınları girdikleri ortamlarda dikkatleri üzerlerine çekmekten çok hoşlanır. Okumayı da yazmayı da çok severler. Girdikleri ortamlarda bilgili oldukları göstermek onlara büyük haz vermektedir. Çok cesaretli olan bu burcun kadınları sinirlendiklerinde kabalaşabilirler fakat sakinleştiklerinde pişman olup özür dileyebilme erdemine sahiptirler.

Aslan Burcu Kadını
Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Aslan burcu için sakin ve rahat yapıya sahip erkekler daima ilk sırada yer almaktadır. Partnerlerinin kendilerini sıkmalarından çok hoşlanmazlar. Hayatlarındaki erkeğin kesinlikle hırslı ve inatçı olmaması gerekir. Ayrıca, partnerlerinin kendilerine güvenmesinden çok hoşlanırlar. Bu nedenle çok kıskanç erkeklerden hoşlanmazlar. Ancak, ince detaylara önem veren ve kendilerini sahiplenen erkeklere de ilgi duyabilirler. Genel olarak neşeli ve eğlenceli erkeklerden hoşlansalar da nerede nasıl davranması gerektiğini bilen adamlar onlar için her zaman çok çekici olmuştur. Kendilerinde olduğu gibi karşılarındaki kişide de giyim ve dış görünüme çok önem verirler.

Zeka Olmazsa Olmaz

Aslan kadınları zekasını daima kullanabilen ve pratik bakış açısına sahip erkeklerden çok hoşlanmaktadırlar. Kendini daima geliştirmeye devam eden erkekler aslan burcu kadını için daima bir adım öndedir. Aslan kadınları bu durumu oldukça dikkatli bir şekilde inceleyerek analiz etme özelliğine sahiptir. Ayrıca olaylara direkt olarak ağırlığını koyan erkeklerdense demokratik erkekler de aslan kadınını daha çok etkilemektedir.

Aslan kadınları kendilerini önemseyen, değer veren ve verdiği sözleri tutan erkeklerden hoşlanmaktadır. Rahatına düşkün olan bu burç kadınları hareketlerinin kısıtlanmasından hiç hoşlanmaz. Üzerinde hakimiyet kurulmasına dayanamayan aslan burçları bu tarz erkeklerden de uzak durmayı tercih eder.

El Üstünde Tutulmayı Sever

Taleplerine yanıt veren ve onu el üstünde tutacak erkekler Aslan kadını için oldukça çekicidir. Aksi durumda varlığının önem taşımadığını düşünerek o kişiden hızla uzaklaşmayı tercih eder. Kendisini daima anlayan bir partnerle birlikte olmak ister. Bu nedenle aslan kadınını elde etmek isteyen birinin onu daima el üstünde tutmayı bilmesi gerekmektedir.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*