Astral Seyahat Nedir?

Astral Seyahat nedir? Astral seyahat gerçekten yapılabilirmi? Astral Seyahati Denemek İsteyenler Neler Yapmalı

Astral Seyahat nedir? Astral Seyahat ruhun bedeni bir süreliğine terk edip farklı boyuta geçip, yani beşinci boyutta seyahat edip çeşitli yerlere düşünce hızı ile gidip bazı bilinç açık şekilde olayları izlemek olarak açıklanabilir. Bu konuda uzun yıllardır çok çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Astral seyahat Parapsikoloji dalında incelenen duyular dışı algılamalar arasında en ilgincidir. Astral seyahat üzerine e ciddi araştırmalar ABD’deki Monroe Enstitüsü’nde yapılmaktadır. Robert Monroe adındaki yazar bu konuda çok uzun araştırmalar yapmıştır. Astral seyahat ruh tam uyku moduna geçip dalma halindeyken ruh göbek kısmından ayrılmaya başlıyor, kalp atışları hızlanıyor, ruh geride kalan bedenini görmeye başlıyor. Çoğu zaman bu durumdan heyecanlanıp astral seyahat tam gerçekleşmeden geri uyanılıyor. Bunu tam uyuma moduna geçildiği zaman ruhun ayrıldığı pek hissedilmeden ani düşme hissi yada silkinme ile uyanma bu durumu meydana getirdiği yönünde araştırmacılar fikir öne sürmüşlerdir.

Astral Seyahat Nedir?
Astral Seyahat Nedir?

Parapsikoloji araştırmalarında özel metotlarla gerçekleştirilen Astral Seyahat denemelerinde önemli adımlar atılmış başarılar elde edilmiştir.

Astral Seyahati Herkes Yapabilir mi?

Özel metotlarla aslında herkeste olan yetenek ile yapmak mümkündür. Ancak sabırla üstünde çalışılması gerekebilir. Bazı kimselerde bu yetenek kendiliğinden oluşmuş olabiliyor yada da İlk denemelerinde bu tecrübeyi yaşayabilenler de olabiliyor. ama bu deneyimi yaşamak isteyen genellikle uzun süre üstünde çalışılması gerekebilir. Deney öncesi gerekli olan şartları tam anlamıyla yerine getirerek Astral Seyahat denemenizde başarılı olma şansınız oldukça yükseltecektir. Her ne kadar özel çalışmalarla gerçekleştirilebilmekte olan Astral Seyahat, hiç bir çalışma yapmadan bazı kişilerde bazen kendiliğinden de yaşanabilir. Dünya üzerinde birçok insanın başından böyle tecrübeler geçmiştir.

Astral seyahat konusunda Amerika Birleşik Devletleri ciddi araştırmalar yapmış ve Astral Seyahat üzerine savaş teknikleri geliştirdiği öne sürülmektedir.

Astral Seyahat Nedir?
Astral Seyahat Nedir?

Astral Seyahati Denemek İsteyenler Neler Yapmalı

* Konsantrasyon ve Gevşeme; Sessiz bir ortam rahat bir yatak yada rahat uzanabileceğiniz bir yer seçimi yapılmalı. Karşınızda odaklanacağınız konsantre olabileceğiniz bir nesne bir resim yada tablo olursa sizin konsantrasyonunuzu artıracaktır. İlk önce göğsünüzün üst bölgesinden başlayarak göz kapaklarınızın ağırlaştığı hissini verin kendinize daha sonra gittikçe bedeninizin ağırlaştığını hissedeceksiniz. Bu hisi bedeninizde gerçekleştiğinde gözlerinizi bir noktaya dikip bedeninizin artık hafifleşmeye başladığı telkininde bulunun. Bunu sağlarken sanki kendinizi boşlukta yada sallanan bir sandelyede ileri geri sallandığınızı hissedin. Artık bedeniniz çok hafifleyecek ve astral seyahate hazır hale geleceksiniz.
*Astral Seyahati Uygulama; Daha önceden size en yakın bir yer tespit edip oraya gideceğinizi telkin etmiş olmalısınız. Bunu fazla uzak tutmanın ilk denemelerde 2m. kadar bir uzaklık ile deneyin. Gözlerinizi kapattığınızda karşınıza çıkan siyah noktaya odaklanın ve sizi bir güç yukarıya çekiyor hissini kendinizde uyandırın. Bu durumda kalp atışlarınızda hızlanma ve kulaklarınızda çınlamalar olabilir bundan ürkmeyin ve devam edin. Artık yukarı doğru kalkma yada doğrulma başladığını hissedeceksiniz. Bu durumdan korkmayın, korkuya kapılırsanız seyahat gerçekleşmeyecektir.

Astral Seyahat Denemeleri Tehlikeli mi?

Yapılmış olan astral Seyahat denemelerinde bu güne kadar her hangi bir tehlikeli durum tespit edilmemiştir. Bazıları ruhun bedenden çıkıp tekrar dönmeyeceğinden yani ölüm gerçekleşeceğinden korkmaktadır. Böyle bir durum söz konusu değildir. Yalnız kalp ritmindeki artış ve kan basıncındaki artış hiper tansiyon hastaları için tehlike arz edebilir. Bazı psikolojik rahatsızlıkları da tetikleyebilir.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*