AVM İçerisinde Stant ile Yapılabilecek İş Fikirleri Nelerdir?

AVM İçerisinde Stant ile Yapılabilecek İş Fikirleri

Kendi işinizin sahibi olmak, karlı ve getirisi iyi bir kazanç elde etmek, maaşlı çalışan olmaktan kurtulmak ve kendi patronunuz olmak istiyorsanız son yıllarda oldukça popüler olan stant iş fikirlerini tercih edebilirsiniz. Gıdadan kozmetiğe, bijuteriden etkinliklere kadar birçok sektör için AVM’lerde ya da işlek caddelerde stand kurarak para kazanabilirsiniz. Hali hazırda müşterisi olan AVM’ler, yeni bir iş kurmak isteyenler için en ideal mekanlardır. Aynı şekilde işlek ve merkezi caddeleri de tercih edebilirsiniz. Peki, stant açarak para kazanabileceğiniz iş olanakları neler? Aslına bakarsanız son yıllarda özellikle sağlıklı beslenme, doğal gıdalar ve organik bakım ürünlerine yoğun bir talep var. Siz de stant açmak için tercihinizi bu alanlara yöneltebilirsiniz. İşte stant açabileceğiniz 6 farklı iş fikri.

1)Doğal Meyveli Yoğurt ve Dondurma Standı Kurmak

Özellikle kilosuna dikkat eden ve sağlıklı beslenmeye düşkün olanlar için bu stantların oldukça iyi iş yaptığını söyleyebiliriz. Dondurulmuş yoğurt sektöründe franchise alabileceğiniz birkaç firmadan birini tercih edebilirsiniz. Doğru noktayı seçtiğinizde, getirisinin yüksek olacağını söyleyebiliriz.

2) Pastane Tarzı Standı Kurmak

Alışveriş merkezlerinde açacağınız simit, poğaça, açma, atıştırmalık kraker gibi hamur işlerinden oluşan bir stant açmak da iyi bir fikir. Mağazaları dolaşırken oturup yemek yerine bir şeyler atıştırmayı tercih edenler, seçimini sizden yana kullanacaktır.

3) Parfüm ya da Kozmetik Standı Kurmak

Franchise alacağınız bir markanın parfüm standını açabilir ya da doğal içerikli bakım ürünlerinden oluşan bir stant kurabilirsiniz. Her ikisi de işlek caddeler ve AVM’lerde kazancı ve getirisi olan sektörlerdir.

4) Hediyelik Eşya Standı Kurmak

Alışveriş merkezinde gezerken sevdiklerine hediyelik eşya almak isteyenler için farklı ürün gruplarını bir araya getireceğiniz bir hediyelik eşya standı açabilirsiniz. Anahtarlıktan biblolara, resim çerçevelerinden telefon kaplarına geniş bir ürün skalası oluşturabilirsiniz.

5) Doğal Taş Standı Kurmak

Doğal taşlar ve bu taşlardan yapılmış bileklik, kolye, yüzüklerden oluşan bir stant açabilirsiniz. Bu sektörde franchise alabileceğiniz firmalar var. Doğal taşlar iyi bir fikir gibi geliyor ancak bu işten çok anlamıyorsanız, hali hazırda bu işi yapan firmalardan bayilik alabilirsiniz.

6) Şapka, Güneş Gözlüğü, Eşarp Standı Kurmak

Bu üçlüden oluşan bir aksesuarı standı açabilirsiniz. Seçenekleri çoğaltmak adına bunların dışına çok fazla çıkmamanızı öneriyoruz. Standınıza gelenler ne aradığını bilmeli. Kalite de oldukça önemli. Yaz aylarında ürün grubunuza bandana ve süslü taçları da ekleyebilirsiniz.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*