Balık Burcu Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

Bu sorunun yanıtına geçmeden önce ilk olarak balık burcu özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Balık burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

Balık Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır
Balık Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır

Öncelikle belirtilmesi gerekir ki bu burç su grubuna dahildir. Yani hemen hemen tüm burçları içerir. Dolayısıyla da astroloji balık burcu insanları oldukça çeşitli ve çok yönlü bir kişilik olarak tanımlıyor. Fakat bu da kokteyl bir kişiliğe sahip oldukları anlamına gelmiyor. Genel çerçevede balık burcu erkekleri, diğergam, yardımsever, vicdanlı ve merhametlidir. Tabii ki bu özelliklerin bir getirisi olan alçakgönüllülükleri de en belirgin karakteristik özellikleri arasında yer almaktadır. Balık burcunun çok net özellikleri ile ayırt edici özellikleri pek bulunmasa da bazı özellikleri tamamıyla kendilerine hastır.

Balık Burcu Ne Tür Bayanlardan Hoşlanır?

Balık burçları kendilerinden önce hep başkalarını düşünür. Bu durum zaman zaman çok iyi bir özellik olsa da bazı durumlarda birtakım olumsuzlukları da yanında getirebiliyor. Bu özellikleri onların genelde saf insanlar olarak anılmasına neden olsa balık burçlarının hiç de saf olmadığı söylenebilir. Balık burcunun en belirgin diğer özelliği ise elbette duygusallıklarıdır. Hatta en melankolik burç balık burcudur dense yanlış olmaz. Çok yumuşak huyludurlar ve sezgilerine çok güvenirler. Sezgilerine olan bu sarsılmaz güvense onları her daim haklı çıkarmayı başarır.

Balık Burcu Erkeği Aşk
Balık Burcu Erkeği Aşk

Balık burcunun olumsuz özellikleri

Bu burç net olarak tanımlanamadığından dolayı böyle bir liste yapmak pek olanaklı değil. Fakat yine de bir genelleme yapılacak olursa balık burçlarının en belirgin kötü özellikleri; duygusallıklarından kaynaklanan kendilerine acımalarıdır. Yalnızca kendilerine değil çevrelerine de aşırı derecede duyarlı olduklarından dolayı diğer insanlara da acımaları zaman zaman bazı sorunlar yaşamalarına neden olabilmektedir.

Balık burcu hangi kadınla birlikte olmak ister?

İlk olarak şu belirtilmelidir ki, herkes kendine benzeyen ile beraber olur. Bu doğanın en temel kanunlarından biridir. Balık burçları da elbette bu kanuna yatkınlık gösterir. Balık burcu erkeğini yardımsever ve nazik bir kadın çok kısa bir süre içerisinde dikkatini çekebilir. Özellikle kibar, kendilerine saygı gösteren ve hoşgörü gösteren kadınlar balık burcu erkeğinin ilgisini çeker. Balık burcu hayalperest bir burçtur. Onların bitmek bilmeyen ütopik hayallerine katlanabilecek hoşgörü ve tolerans seviyesindeki bir kadın balık burcunun oldukça hoşuna gidebilir.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*