Burun Tipleri Nelerdir?

Burun tipleri
Burun tipleri

Burun Tipleri

Burun, diğer özellikleri dışında kişiyi iyi gösteren en değerli organdır. Yüzümüzdeki organlar, bizim için çarpıcı ya da daha iyi bir görünüm yaratmak için birlik içinde bir araya gelirler. Bazılarımız güzel gözleri ve güçlü bir ağız yapısına sahipken, diğerleri mükemmel vücutlu ve kıskanılacak bir burun şekline sahiptirler. Bu makalemizde bütün bu konuları sizler için araştırdık..

Farklı vücut şekilleri ve boyutları gibi, burnumuzda 14 geniş kategoride sınıflandırılabilir. Çoğumuz burnumuzun nasıl olduğunu görmezden gelirken, bir çok insanda yüzdeki bu çok önemli özelliğe gözlerini kapayamazlar ve çok önem verirler. Hatta profesyoneller daha az zevksiz bir burun hatlarını değiştirmek için bir takım ameliyatlar olup, rinoplasti olarak bilinen cerrahi destek alırlar. Birçoğumuz Rachel hit komedisini biliriz. Birçok kişi böyle bir buruna sahip olmak için, cerrahi operasyonlardan kendilerini alıkoyamazlar.

Burun Şekli, Kişiliğini Yansıtan Bir Aynadır
Burnunuzun dips ve görünümü size (görünüşte) kim olduğunuz hakkında çok şey söylüyor aslında. Senin burnun gerçekte kendini nasıl ifade ediyor? Gelin birlikte bir göz atalım.

Büyük : Materyalist, enerjik
Küçük : Ürkek, yalnız
Düz : Sistematik, iyi bir lider
Biraz kalkık : Sosyal kelebek, sosyal çevrelerde çok şanslı
Geniş (hafif bir şişlik veya düz) : Bağımsız, etkileyici
Kanca şekilli : Güçlü, cesur
Uzun :, saygılı Vurguladı
Sivri : Kendine güvenen, meraklı
Röportaj : Olgun, samimi
İnce : Titiz, con

Erkekler ve Kadınlar Arasındaki Burun farkları

Karınca Burun

Roma burun hem erkekler hem de kadınlar arasında en ilgi çekici tür olarak kabul edilir. Neredeyse kusursuz, düz ve yumuşak kıvrımlı ucu ile sona erer. Örnek: Daniel Radcliffe

Kalkık burun, küçük ve düğme gibi olup, sevimli bir görünüm verir. Hafif bir genişlemede görülür.
Örnek: Wayne Rooney

Göksel Burun

Göksel burun ince kalkık ucu ile güzel bir burun türüdür. Bu Tinkerbell benzeri burun melek özelliği katıyor.

Örnek: Carey Mulligan

Redknapp Burun

“Dünyanın en büyük burnu ama istenmeyen ve dikkati çeken türden değildir. Sağlam ve güçlü özellikli bir yüzü tamamlamak için ideal bir burun yapısıdır.

Rumpole Burun

Rumpole burun heybetli ve oldukça büyük. Etli ve çıkıntılı bir sonu vardır. Sadece 200 kişide böyle bir burun olduğu söylenir.

Kanca Burun

Şahin burun adından da anlaşılacağı gibi, Gaga gibi ve sonuna doğru biraz kıvrık.

Helen Mirren

Mirren burun ünlü aktris Helen Mirren adını alır. Genellikle uzun ve düz uçlu bir özelliği vardır.

Lenin Burun

Lenin burun, geniş (ters Üçgen gibi) genişlemiş burun delikleri ile dikkat çeker.
Örnek : Samuel L. Jackson.

Nixon Burun

Nixon düz burun Köprüsü, kıvrımlı kenar ve geniş burun delikleri ile olağanüstü büyük bir özelliktir. Oldukça uygun bir şekilde olup, eski ABD Başkanı Richard Nixon örnek verilebilir.

Etli Burun

Etli burun, ‘et’ onu toplu yapar. aşırı büyük bir özelliktir. Araştırmalarda bu burun türünün en yaygın burun olduğu görülmüştür.
Örnek : Edinburgh Prens Philip, Duke

Tara Burun

Tara burun ilk bakışta size dengesiz görülebilir. Burnun konturları ve engebeleri buruna benzersiz bir özellik katar.
Örnek: Owen Wilson

Yunan Burun

Yunan burun, en güzel burun çeşitlerinde listesinin başında yer alıyor. Modellerde genellikle onların yüzüne geri kalanı tamamlar ve bu güçlü özelliği katar. Örnek: Cesc Fabregas

Düşes Burun

Düşes burun işitsel bir çeşit güzellik ateşleyen çarpıcı bir özelliktir. Düz kenarlı buruna örnek olarak Kate Middleton verilebilir.

Yüzyıllar boyunca, Sokrates, dünyaca ünlü astronom Pisagor ve İsviçre papaz Johann Kaspar, Lavater Aristo gibi filozoflar, kişinin yüz özelliklerinin bireyin kişilik özelliklerini yansıttığına inanıyordu. Bu (ve hala) fizyonomi ve uzun yıllar olarak bilinen, çeşitli örneklerine gelince bir kişinin karakterini yargılamak için temel oldu. Böyle bir olayın bir physiognomist Yoshita Mizuno adlı Deniz Hava Kuvvetleri’ne katılmaya layık olduğunu düşündüğü adayları işe alırken incelemek için bu inanç 1936-1945’te denendi. %80 şaşırtıcı bir doğruluk oranı onların etkinliğini tahmin edebildi.

Bugün Kişilik ve Kişilik Araştırma & Geliştirme Merkezi, Inc. International Center gibi şirketlerden gelen araştırmacılar burada kişilik olarak güçlü karakteristik kökleri temel olarak kişinin yüz hatları gücüne inanıyorlar. Burundaki bu bölme ve stunların kendileri hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyenleri aydınlatacak bir doğa ve çok detaylı bazı yönlerini ortaya çıkaran kapsamlı bir bilim. Pek çok araştırmacı, yoğun olarak ikisi arasındaki ilişkiyi ve gerçekten de bir bağlantı olduğu sonucuna vardılar. Bu şirketlerin bulguları ile güçlü olacak.

Burun bizim için önemsiz bir özellik gibi görünebilir, ama aslında yüzümüzün çok önemli bir parçasıdır. Bir takım makyaj veya saç şekillendirici ürünler kullanmak gibi yollarda vardır. Burun estetiği aşırı bir alternatif olsa da, yine de güvenilir bir seçenektir.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*