Ciddi Sevgili Arayan Bayan ilanları

Ciddi Sevgili Arıyorum

Merhaba ben Hatice umarım iyisinizdir İzmir de yaşıyorum yaşım 34 daha önce bir kez evlilik yaptım evliliğin 7 sene sürdü ve ayrıldım eşimle anlaşamadık uzun süredir hiç bir birlikteliğim olmadı İzmir de oğlum ile birlikte yaşıyorum şu anlık çalışmıyorum ama işe başlayacağım buraya ilan vermek istedim çünkü ciddi bir arayış içerisindeyim kendime uygun güvenilir sevebileceğim ve sevilebileceğim bir insana ihtiyacım var ilerde evlilik teklifi ne açığım benim ile ilgilenen kişiler ilanıma cevap yazarlar ise sevinirim.

Dürüst Sevgili Arayan Bayanlar

Daha önceki Evliliğimde mutlu olamadım ama artık yeni bir sayfa açmak istiyorum hayatımda bir oğlum var bir ben geleceğimiz için doğru kararlar vermem gerek o yüzden seçici olabilirim benimle tanışmak isteyen insan öncelikle kendine güvenen biri olmalı benim gibi evlenmiş yada boşanmış olabilir 35 ila 40 yaş arası benim için uygundur daha yukarısı olmaz ben zaten genç gösteriyorum yaşıma göre daha sonra çalışan evine bakabilecek düzgün iş güç sahibi bir bey efendi olsun sanal ortam da vakit geçirilecek biri değilim lütfen bu konulara dikkat edelim. Biraz hobilerimden bahsetmek isterim aslında hiç bir hobim yok Müzik dinlemeyi severim boş kaldığım zamanlarda sosyal medyada zaman geçiririm başkada bir alışkanlık yok sigara alkol kullanmıyorum şimdilik söyleyeceklerim bunlar iyi günler cevaplarınızı bekliyorum.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 101 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*