Dul Bayanım Evlenmek İstiyorum

İzmir’de yaşıyorum Evlenmeye karar verdim Dulum

Merhaba efendim ben İzmir’den Demet 37 yaşımda dul bir bayanım bir kızım var Aslen Konyalıyım ama İzmir’de yaşıyorum İzmir’de annem ile birlikte yaşıyorum 7 yıl oldu eski eşim ile ayrılalı Evlilik zor iştir bir hevesle evlenmek ise büyük bir hataymış bunu anladım bir insanı tanımadan bilmeden evlilik düşünmemek lazım biraz karşındaki insanı tanımak için vakit lazım diye düşünüyorum bilmiyorum siz nasıl düşünüyorsunuz.

İzmir’de özel bir şirkette çalışıyorum çok fazla boş vaktim olmuyor sadece akşamları müsait oluyorum bir de hafta sonları müsait oluyorum iş hayatı beni biraz yoruyor ne yalan söyleyeyim işe hiç gidesim gelmiyor bazen ama mecbur hayatımızı devam ettirmek zorundayız. Buraya ilan vermemin amacı ciddi seviyeli bir bey efendi ile tanışmak uzun zamandır hayatımda kimse olmadı ama artık bir sevdiğim olsun istiyorum bana sahip çıkan derdimi dinleyen sevincimi paylaşacağım biri olsun istiyorum nasipse bir bey efendi ile tanışıp yuva kurmak istiyorum ama başta da dediğim gibi önce uzun bir tanışma sürecine ihtiyacım var.

Sevgili Arıyorum

Biraz kendimden bahsedeyim fiziksel olarak 1.60 boyunda 49 kilo yum burcum terazi burcu burçlara inanır mısınız bilmiyorum ben fazla inanmıyorum Müzik dinlemeyi özellikle slow müzik dinlemeyi çok severim bazen güzel bir kitap bulursam okurum boş zamanım olduğumda Tiyatro gibi sanat etkinliklerine katılırım gezmeyi severim farklı yerler görmeyi isterim bu arada sigara alkol kullanmıyorum benimde her insan gibi kriterlerim var ben erkeğin doğru söyleyenini dürüst ve ciddi olanını severim ailesine özen gösteren bir bey efendi isterim benim gibi evlenmiş boşanmış olabilir 36 ila 40 yaş arası benim için uygundur Türkiye de her hangi bir ilden olabilir Yurt dışı da olabilir yeter ki belirttiğim kriterlerde olsun şimdilik benden bu kadar cevaplarınızı bekler iyi günler dilerim.

İLAN DETAYLARI

  • İsim : Demet
  • Ülke Şehir : Türkiye İzmir
  • Yaş : 37
  • İlişki durumu : Bekar, Dul
  • Hobileri :  Müzik, Tiyatro 
  • Aradığı Yaş : 36 40 yaş arası 
  • Arayış : Erkek arkadaş, Ciddi düşünüyor

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*