Dul Sevgili Arıyorum İlanları

Merhaba Üye olmadan ve ücret ödemeden sitemize ilan bırakabilir var olan ilanlara cevap verebilirsiniz yapmanız gereken tel şey ilanlara göz atmak aşağıda bulunan ilana cevap ver yazısına gidiniz.

Selam ben Gönül İstanbul’da yaşıyorum eşimle 5 yıl oldu ayrılalı eski eşimle bir çok konuda anlaşamıyorduk sonuç olarak ayrıldık neyse bu konulara girmeyelim 36 yaşındayım İstanbul’da yaşıyor ve çalışıyorum özel bir şirkette görev yapıyorum mai bir beklentim yok sadece dürüst seviyeli niyeti ciddi olan bir erkek arkadaş arıyorum

Aslında etrafımda benim ile evlenmek isteyen ve sevgili olmak isteyen çok kişi var özellikle iş hayatımda bu durumlar ile çok karşılaşıyorum ama iş arkadaşlarım ile böyle aşk meşk durumları yaşamak istemiyorum sonuçta iş arkadaşım sürekli aynı ortamdayız bu durum beni de sevgili olacağım kişiyi de rahatsız edebilir. Bu yüzden mümkün ise iş hayatımın dışında biri olmasını tercih ederim. bu arada benim iki oğlum var biri 6 diğeri 10 yaşında şu hayatta çocuklarım için uğraşıyorum aşk hayatıma gelince yeni bir başlangıç için kendime bir erkek arkadaş bulmaya karar verdim umarım aradığım kişiyi burada bulabilirim.

Şuan burada fazla konuşmak istemiyorum ilanıma cevap verirseniz daha detaylı konuşabiliriz. benim yaşlarımda işi gücü olan, benim gibi evlenmiş boşanmış hatta çocuklu biri olabilir tek istediğim niyeti ciddi olsun boş muhabbetler için yazmayın lütfen şimdilik iyi günler dilerim.

İsim : Gönül
Medeni Durumu : Bekar Dul
Boy  : 150 cm
Ülke Şehir : Türkiye İstanbul
Yaşı : 40
Hobileri : ilanda belirtmiş
Gelir Durumu : iyi
Çalışıyor mu : evet
Eğitim Durumu : Lise mezunu
Fizik : Belirtmemiş

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*