Erkek Arkadaş Arayan Kızlar

Erkek Arkadaş Arayan Kızlar Telegram

Selam ben Pervin İstanbul Şişli de yaşıyorum aslen Samsunluyum buraya ilan açmamın amacı kendime uygun bir erkek arkadaş bulmak 26 yaşımda 1 70 boyunda yaklaşık 52 kiloyum bakımlı bir bayanım niyetim ciddi ve seviyeli bir arkadaşlık kurmak hiç evlenmedim kısmetse artık evlenmeyi düşünüyorum Çalışan biriyim boş zamanlarımda gezmeyi severim ayrıca evde amatör müzik ile ile ilgileniyorum ayrıca piyano ve gitar gibi enstrüman kullanabiliyorum burcumu merak ediyorsanız Aslan burcuyum aradığım kriterlere gelince öncelikle düzenli biri istiyorum başı boş gibi takılan biri istemem işinde gücünde Ailesi ile bağları sıkı olan biri istiyorum sonuçta ileride ciddi düşünebilir ve evlilik yoluna gidebiliriz 25 ila 30 yaş arası olsun daha fazla olmasın.

Pervin Erkek Arkadaş Arıyor Şimdi Tanış !

Biraz daha kendimden bahsedeyim ben sigara ve alkol asla kullanmam taliplerimin de kullanmasını istemem zararlı şeylerden uzak durdum hep Müzik ile ilgilendiğimi söylemiştim evde kendi çapımda besteler yapıyorum sosyal medya da paylaşıyorum müzik ruhun gıdasıdır Müzik ile ilgilenmeyi çok seviyorum ayrıca evde kuş ve kedi besliyorum hayvanları seviyorum. şimdilik benden bu kadar cevap yazarsanız sizinle iletişime geçeceğim iyi günler.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 101 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*