Esmerleri Güzel Gösterecek Kıyafetler

Esmerleri Güzel Gösterecek Kıyafetler

Her saç ve ten rengine sahip insanların kendileri için en yakışan renk ve saç modelini seçmelerine özen göstermesi gerekir. Sizde bahar aylarında dolabınızı yenilemek ve farklılık yaratarak kendinizi daha göz alıcı hale getirmek istiyorsanız yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Renk Tercihleri

Eğer hafif esmer bir teniniz var ise sizin için en doğru renk seçimi tabi ki siyah olacaktır. Ten renginizi daha ön plana çıkarmak için seçtiğiniz baştan aşağı siyah kıyafet sizi daha zarif gösterecektir.

Ten renginiz ile uyumlu yakın bir renk seçimi ile güzelliğinizi ön plana çıkarmanız mümkün tabi ki, bunun için esmerler için en cazip renk kırmızı ve tonları. Parlak kırmızı ile daha göz alıcı bir hale gelmek mümkün bunun yanında ise kıyafetinizi koyu renkler ile destekleye bilirsiniz, tavsiye olarak siyah, koyu gri ve lacivert tercihleriniz arasında olmalıdır.

Eğer açık tenli bir esmerim diyorsanız, ten renginizi zıt renklerle birleştirmeniz dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Bunun için kıyafetlerinizin beyaz, bej ve gri renkte olması gerekmektedir. Yaz aylarında bu renkleri kullanırken omuzunu açıkta bırakacak kıyafetleri seçmekten asla çekinme ve bunun yanında açık renkli kısa bir kotla daha spor bir görünüme sahip olabilirsin.

Daha koyu esmer yani buğday tenli esmer dediğimiz ten renklerinde ise kıyafetteki renklerin daha çok kiremit rengi ve gece mavisi ten rengini daha ön planda tutacaktır. Açık renk esmer gibi baştan aşağı simsiyah giyinmek yerine lacivert ve taba renklerini bir arada tutarak kombin yapmak daha doğru bir tercih olacaktır.

Bunun yanında buğday tenli esmerlerin renk seçimlerine uygun olarak kahverengi tonları da söylenebilir. Daha sade ve şık görünmek istiyorsanız kıyafetlerinizde bu renkleri mutlaka tercih etmelisiniz 2017-2018 modasında ön planda olan hasır aksesuarlar size daha şık bir görünüm katacaktır.

Aksesuar Tercihleri

Açık tenli esmerler için kahverengi ve tonlarında bir güneş gözlüğü ile altın veya gümüş takılar sizi daha şık gösterebilir. Saç renginize yakışan tonların yanı sıra koyu renkli şapkalar ve aksesuara uygun bir çanta ise kombini destekler nitelikte bir renkte olmalı, bunun için takılar ve aksesuarların aynı renk tonajlarında olmasına dikkat edilmelidir.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*