Evlenmek İsteyen Özbekistanlı Kızlar

Türkiye’de Evlenmek İsteyen Özbekistanlı Bayanlar Telefon Numaraları

Selam Ben Şahzoda ismim size biraz garip gelebilir bizim Özbekistan da isimler Türkiye deki isimlere göre biraz farklıdır ben yaklaşık 2 yıldır Türkiye de yaşıyorum burada çalışıyorum İstanbul’da yaşıyor ve çalışıyorum Türkiye’yi kendi memleketim kadar çok seviyorum burada herkes ile kolayca anlaşabiliyorum ve bizlerde Türk’üz o yüzden burada yaşamaktan mutluluk duyuyorum burayı bir arkadaşım tavsiye etti ilan vermek istedim ben 27 yaşımdayım hiç evlenmedim evlilik düşünüyorum Özbekistanlı ya da Türk fark etmez önce düzgün bir arkadaşlık kurmak daha sonra ilerleyen zamanlarda ciddi bir ilişki istiyorum.

İstanbul’da bir Lokantada çalışıyorum burada kuzenlerim ile birlikte yaşıyorum çok şükür durumumuz iyi kuzenlerimin sevgilileri var bir benim yok benimde bir sevgilim olsun istiyorum acımı sevincimi paylaşacak bir sevdiğim olsun ben eğlenceli bir insanım gülmeyi güldürmeyi çok severim çok güzel yemek yaparım bu arada zaten işim gereği yemek yapıyorum ama evde Özbek yemekleri yaparım hep sinemaya gitmeyi gezmeyi dolaşmayı severim yeni yerler görmeyi seviyorum 25 30 yaşları arası Özbekistanlı yada Türk bir bey efendi ile arkadaşlık kurmak isterim eğer ilanıma cevap verirseniz sevinirim  mümkün olduğumda hemen cevap yazacağım. 

İLAN DETAYLARI

  • İsim : Şahzoda
  • Ülke Şehir : Özbekistan – Türkiye İstanbul’da yaşıyor
  • Yaş : 27
  • İlişki durumu :  Bekar
  • Hobileri : Belirtmedi
  • Aradığı Yaş : 25 30yaş arası

♥ ŞAHZODA HANIMA MESAJ YOLLA ! ♥

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 104 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*