Facebook Sevgili Bulma Sayfaları

Merhaba Ben Nevin Facebook’ta Arkadaşlık Sevgili bulma sayfası arıyorum niyetim kendime uygun bir erkek arkadaş bulmak bu siteyi fark ettim belki burada bulabilirim aradığımı. Adım Nevin söylemiştim zaten yaşım 36 dul bir bayanım bir oğlum var eşim ile yıllar önce ayrıldık can sıkıntısından Facebook sayfalarında dolanıyorum İzmir’de yaşıyorum Facebook’ta dolanma amacım dediğim gibi kendime uygun bir bey efendi bulmak eğer nasipse burada bulabilirim diye düşündüm ilan vermek istedim.

Facebook Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Ben kendinden emin biriyle tanışmak istiyorum doğruluğa dürüstlüğe ciddiyete önem veren biriyim kalbim kırık yıllardır artık yeni bir başlangıç yapmak istiyorum hayatımda bilmiyorum var mı beni sevecek biri kendime bakan biriyim güzel olduğumu düşünüyorum arkadaşlarım çok güzelsin diyorlar aynada kendime bakıyorum bazen evet ben çok güzel bir bayanım diyorum kendi kendime 😀 bir insan kaç yaşına gelirse gelsin kendine bakmalı diye düşünüyorum bu bayan içinde erkek içinde geçerlidir diye düşünüyorum.

Facebook Dul Bayanlar Sayfası

Benim de her insan gibi kriterlerim var başta da söylediğim gibi ciddi seviyeli doğru kişiyi arıyorum yalan söylemeyen beni gerçekten sevecek sahip çıkacak bir bey efendi arıyorum 35 ila 40 yaş arası benim için uygundur yaşıma göre genç gösteriyorum karşımdaki kişinin kendine özen göstermesini isterim. benim gibi evlenmiş boşanmış olabilir sakıncası yok ama mümkünse çocuğu olmazsa sevinirim işinde gücünde olan biri ailesine sahip çıkan biri istiyorum şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. iyi günler efendim.

İLAN DETAYLARI

  • İsim : Nevin
  • Ülke Şehir : Türkiye İzmir
  • Yaş : 36
  • İlişki durumu : Bekar, Dul
  • Hobileri :  belirtmedi
  • Aradığı Yaş : 35 40 yaş arası 
  • Arayış : Erkek arkadaş, Sohbet arkadaşı

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10



İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*