Hangi markalarda indirim var ?

Hangi Markalarda İndirim Var?

Son dönemlerde insanlar üretici olmaktansa tüketici olmuştur. Bu tüketim çılgınlığı firmaları daha rekabetçi bir hale getirmiştir. Yıllardır yurtdışında Black Friday yani Türkiye’de Kara Cuma olarak bilinen indirim günleri son günlerde alışverişte büyük indirim peşinde olan tüketicilerin heyecan ile beklediği bir tarih olmuştur ülkemiz için. Aynı zamanda yılın son büyük indirimi olarak bilindiği için oldukça önemlidir. Genellikle kimi markalar için 20 Kasımdan başlamış kimi markalar içinse 25-26-27-28 tarihleri arasında yaşanan büyük indirim günleri teknolojiden kozmetiğe, tekstilden bijuteriye birçok sektörü ilgilendirmektedir.

Hangi internet sitelerinde indirim var?

İlk önceliği pandemi sürecinden dolayı artan internet alışveriş sitelerine verilmelidir. Tekrar başlayan yasaklardan sonra birçok marka internet satışının daha fazla artacağını düşünmekte ve internet sitelerini buna göre hazırlamaktadır. Tüm dünyanın alışveriş yaptığı ve uzun yıllardan sonra Türkiye’ye de açılan Amazon sitesi 20 Kasım’dan itibaren başlayan büyük indirimleriyle dikkat çekmektedir. Amazon indirimleri 26-27-28-29 Kasım tarihleri arasında sürecektir. Trendyol Efsane Günler adı altında 25-26-27 tarihleri arasında birçok indirime hazırlanmaktadır. Trendyol indirimleri şu şekilde;

–Ev ürünlerinde sepette %50 indirim

–Süpermarkette yılın indirimi

–Trendyolmilla ikinci ürüne sepette %50 indirim

–Trendyolmilla sepette %25 indirim

–Trendyolman sepette %25 indirim

–Anne ve bebek ürünlerinde indirim

–Saatlerde sepette %25 indirim

–Parfümlerde sepette %25 indirim

–Loreal, Maybelline, Garnier ürünlerinde net %50 indirim

–MAC ürünlerinde sepette %30 indirim şeklindedir.

Hepsiburada.com N11 gibi siteler de bilgisayardan giyime, elektronik ürünlerden kozmetiğe pek çok farklı kategoride %50’ye varan indirimlerle alışveriş yapmak mümkün olacak ve bu büyük indirimler Kasım tarihlerinde beklenmektedir. Bu indirimler 30 Kasım’a kadar devam edecektir.

AliExpress indirimleri en büyük merakla beklenen Çin’in en büyük e-ticaret sitesidir. 4 Aralık tarihine kadar büyük indirimler yapacağını duyurmuştur.

Kozmetik sektöründeki markaların indirim tarihleri nelerdir?

İndirimde giyim ve teknoloji kadar beklenen belki ön önemli sektörlerden biri de tartışmasız kozmetik sektörüdür. Watsons ve Gratis gibi kozmetik markaları indirimi 20 Kasım’da başlayıp ayın 28 ine kadar devam edecektir. Ülkemizde bu markalar kadar popüler olan diğer bir marka ise Rossmann adlı kozmetik markasıdır. İndirimleri ise 23 Kasım’da başlayacaktır.

Giyim markalarının indirimleri nelerdir?

İpekyol müşterilerine günler öncesinden mesaj atarak büyük indirimlerinden haberdar etmiştir. 25 Kasım 1 Aralık tarihlerinde %50’ye varan indirimlere ek %25 indirim uygulayacaktır.

Mango İpekyol kadar Büyük Cuma indirimlerinin reklamını yapmadığı için daha sessiz kalmayı tercih etmiştir. 28 Kasım’da online başlayacak 29 Kasım tarihinde mağazada devam edecek indirim tüketicilerini bekleyecektir.

Zara Türkiye giyim sektörü için indirim yapması en heyecanla beklenen markalardan biri şüphesiz bu markadır. Bu yıl %40 indirim uygulanması bekleniyor. Bu markanın her yıl yaptığı indirimler farklılık göstermektedir. Bershka, Pull&Bear, Stradivarius Indıtex gruba dahil markalardır. Ve indirim oranının tıpkı diğer bir Indıtex gruba dahil markası olan Zara ile aynı olacaktır.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*