İnstagram Kız Arkadaş Bulma Sayfaları

İnstagram Dul Bayan Arkadaşlık Sayfası

Merhaba Ben Esra uzun süredir İnstagramı takip ediyorum güzel eğlenceli arkadaşlar edindim ama aradığım sadece bir arkadaş değil adına ne denir bilmiyorum ama ben aşk arıyorum sevebileceğim ve beni gerçekten sevecek bir insan arıyorum şu ana kadar halen bulabilmiş değilim hayalimdeki erkeği ama bir gün bulacağım. Burada ki arayışım düzgün bir erkek arkadaş bulmak bir çok sayfada ilanım var ama hep farklı niyetle yaklaşıyorlar halbuki ben ciddi bir erkek arkadaş arıyorum derdimi sevincimi üzüntümü paylaşabileceğim birine ihtiyacım var sizlere biraz kendimden bahsedeyim. 29 yaşımda daha önce bir defa evlilik yapmış ve 4 sene önce ayrılmış dul bir bayanım.  ben annem ile birlikte yaşıyorum İstanbul’da yaşıyorum ve çalışan biriyim Çok fazla boş vaktim olduğunu söyleyemem ama akşamları iş çıkışı vaktim oluyor ve evde olduğum sürece müsait sayılırım.

İnstagram Kız Arkadaş Bulma Sayfaları

Balık burcu bir kadınım burçlara aslında hiç inanmam ama şöyle baktığımda balık burcu özelliklerini gerçekten taşıyor gibiyim duygusal biriyim sevdiğim insanı gerçekten çok severim ayrıldığımdan bu yana sadece bir sevgilim oldu ama onunla bazı konularda anlaşamadım ve ayrılma kararı aldık yaklaşık 1 yıldır sevgilim yok ama artık bir sevgilim olmasını çok istiyorum kendimi yalnız hissediyorum şu koskoca evrende etrafımdaki herkesin eşi sevgilisi var ama benim yok benim niye olmasın ikinci bir şansı hak ediyorum bence ama karşıma çıkanlar hep farklı gözle bakıyor ben kötü kız değilim  😀 Aşk kadınıyım yani demek istediğim eli yüzü düzgün ailesine önem veren ileride ciddi yola girebilecek bir erkek arkadaş arıyorum tabi ki her insan gibi benimde kriterlerim var kurallarım var hepsinden bahsedeceğim.

Sevgili Arayan Esra İle Tanış !

Biraz sizlere Hobilerimden bahsetmek istiyorum ben çalışan biriyim Bir tekstil firmasında modelistim yani model üretiyorum işimin gereği evde kendi çapımda farklı kıyafetler tasarlıyorum ve bunları arkadaşlarıma hediye ediyorum hediye zaten el emeği göz nuru olan bir şey ise daha kıymetli oluyormuş bende arkadaşlarıma kendi tasarladığım kıyafetleri hediye ediyorum aynı zamanda denemiş oluyorum Sosyal medya ile aram iyi sayılır özellikle İnstagram ve Tiktok’ta takılmayı severim Tiktok ta çok komik videolar var tabi bazen saçmaladıkları da oluyor kitap okumayı da severim güzel bir roman bulursam mutlaka sonuna kadar okurum Gezme tozma olaylarına gelirsek tabi bende her insan gibi gezmeyi severim özellikle iş arkadaşlarım ile akşamları bir yerler de oturup muhabbet etmeyi severim.

Sevgili Arıyorum  

Biraz da kriterlerimden bahsedeyim aradığım kriterler öncelikle çalışan işi gücü olan bir bey efendi ile tanışmak isterim öyle sanal alem de boş boş gezip kız kovalayan birini istemem. bir çok insan arkadaşlık sayfalarına ilan bırakıyor bende onlar dan biriyim lütfen farklı niyet ile yaklaşmayın yaşa gelince en fazla 35 yaşında olabilir ben kendi yaşıma göre daha genç gösteriyorum Türkiye ve Yurt dışından olabilir Evlenmiş boşanmış olabilir ama yanlış anlamazsanız çocuklu biri istemiyorum şimdilik diyeceklerim bu kadar taliplerimi bekliyorum. ilanıma cevap verirseniz geri dönüş yapacağım.

ESRA’YA MESAJ YOLLA !

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 101 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*