MyHeritage Fotoğraf Canlandırıcı İle Tanışın

MyHeritage Fotoğraf Canlandırıcı İle Tanışın
MyHeritage Fotoğraf Canlandırıcı İle Tanışın

MyHeritage Fotoğraf Canlandırma , Tiktok Fotoğraf canlandırma uygulaması

Soyağacı oluşturan çevrimiçi platformuyla bilinen İsrail merkezli MyHeritage, bu defada Deepfake teknolojisini kullanarak ölmüş kişilerin resimlerini ‘canlandırdı’. Vefat etmiş yakınlar ile özlem giderilmesini hedefleyen Deep Nostalgia, video canlandırma tekniği ile eski yada yeni resimleri hareketli hale getiriyor, hatta resimdeki kişileri gülümseterek adeta bizleri heyecanlandırıyor.

MyHeritage‘ın bu defa duvarlarda asılı, albümlerde tozlanan aile Resimlerini yeniden hayat verme amacıyla piyasaya sürdüğü Deep Nostalgia çok büyük bir ilgi gördü. Bu Uygulama, eski fotoğraflardaki kişileri gerçekçi bir şekilde hareket ettiriyor, hatta göz kırptırıyor, gülümsetiyor. Eski Bir resmi Video haline getiriyor

Ülkemizde de Son 2 Günde Büyük bir ilgi Gördü Özellikle TikTok gibi sosyal medya araçlarında sık sık karşımıza çıkıyor insanlar hayatını kaybetmiş yakınlarını bu uygulamayı kullanarak canlandırıyor ve paylaşıyor.

İlk 48 saatte 1 milyondan fazla Kişi Bu Uygulamayı Kullandı

Vefat etmiş ve geride fotoğraf bırakmış kişileri videosu çekilmiş gibi gösteren Deep Nostalgia, yayımlanmasından itibaren 48 saat içinde 1 milyondan fazla fotoğrafı yeniden hayata geçirmek için kullanıldı

Yapay zeka platformu D-ID’den lisanslı Deep Nostalgia, MyHeritage tarafından hazırlanan daha önce kayıt edilmiş sürücü videolarını kullanıyor. Bu videolar, animasyondaki hareketleri yönlendiriyor ve gerçek insan hareketlerinin dizilerinden oluşuyor.

Bir Resimde birden fazla yüz için işlem yapılabiliyor. MyHeritage Fotoğraf Geliştirici’den geçirilen fotoğraflara uygun en iyi sürücü seçiliyor, sonra her bir yüzü gülümseten göz kırptıran ve hatta hareket bile ettiren kısa video animasyonu yapıyor.

İnsanları Şaşırtıyor

MyHeritage sahibi ve CEO’su Gilad Japhet“Değerli bir aile resminin Deep Nostalgia ile canlandığını gördüğünüzde bir ‘vay be’ anı yaşayacaksınız” diyerek ekledi:

İlk 5 fotoğrafa ücretsiz

İlk 5 Fotoğrafı ücretsiz olarak canlandırabiliyorsunuz daha sonra Abonelik istemektedir

NOT SİTEYE TÜRKİYEDEN ERİŞİM YOK VPN İLE GİRİŞ YAPINIZ 

Siteye giriş linki : https://www.myheritage.com.tr/deep-nostalgia

MyHeritage Android için indir

MyHeritage  İphone için indir

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*