Myheritage Fotoğraf Canlandırma Uygulaması

Myheritage Fotoğraf Canlandırma nedir? Nasıl Kullanılır? Nereden indirilir?

Eski ve ya yeni Fotoğrafları canlandırma uygulaması olan Deep Nostalgia, sosyal medyada gündemde kalmaya halen devam ediyor. Uygulamaya sahip olanlar, Deep Nostalgia uygulaması sayesinde vefat etmiş olan yakınlarını yeniden canlıymış gibi görebiliyorlar. MyHeritage’ın resmi web sitesinin sıkça sorulan sorular bölümünde ,Deep Nostalgia uygulamasının isminden de anlaşılabileceği gibi “nostalji” amaçlı olduğunu belirtiyor. Peki, nedir bu Deep Nostalgia, nasıl sahip olunur? İşte, Eski fotoğrafları canlandırma uygulaması Deep Nostalgia hakkında bilgiler.
Fotoğraf canlandırma uygulaması Deep Nostalgia, her hangi bir fotoğraftaki yüzleri sanki canlıymış gibi hareket ettirmesi ile ilgi çekiyor. İsrail merkezli teknoloji ve soyağacı web sitesi olan MyHeritage tarafından hizmete sunulan bu uygulama ile kullanıcılar vefat etmiş sevdiklerini deepfake teknolojisi ile tekrar canlıymış gibi görebiliyorlar.

Deep Nostalgia
Deep Nostalgia

MyHeritage’ın sitesinin sıkça sorulan sorular bölümünde, yeni uygulamanın “nostalji” amaçlı olduğu söyleniyor “Sevdiklerimizi hayata döndüren bu özellik bazı kişiler tarafından ‘sihirli’ bazı kişiler tarafından da ‘korkutucu’ bulunmaktadır. Sonuçlar tartışma yaratabiliyor ama bu uygulamaya da kayıtsız kalınmıyor son zamanlarda sosyal medya da sıkça karşımıza çıkan paylaşımlar merakla insanları heyecanlandırıyor bu uygulamayı öğrenen gören kullanıcılar Yakınlarının Eski fotoğraflarını bu uygulama sayesinde yeniden düzenleyerek sosyal medyada paylaşıyorlar.

PEKİ FOTOĞRAF CANLANDIRMA UYGULAMASI DEEP NOSTALGİA NASIL KULLANILIR?

Android veya iOS model cihazlarınızdan uygulama sayfalarından Deep Nostalgia‘yı indirebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak isteyenlerin  yapması gereken ise MyHeritage‘da bedava bir hesap açarak bir fotoğraf yüklemeleri. Ardından süreç otomatik olarak zaten işliyor.

İNDİRME LİNKLERİ AŞAĞIDADIR

MyHeritage Android için indir

MyHeritage  İphone için indir

Web Sitesi giriş linki : https://www.myheritage.com.tr/deep-nostalgia

Not : Bu Siteye yada uygulamalara ulaşmanız için VPN Kullanmanız gerekebilir 

Video yardımı 

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*