Prefabrik Ev Nedir? Prefabrik Yapılar

Prefabrik yapı; fabrikada kalıp halinde parçalarının önceden hazırlanmış olup, parçaların müşterinin adresine teslim edilmesi ve tesliminden sonra da montajının yapılarak parçalarının birleştirilmesi neticesinde ortaya çıkmış olan yapılar prefabrik yapılardır.

Kalıp halinde hazırlanmış olmalarından dolayı, zahmet ve maliyeti de daha düşüktür. Bu neden le daha uygun maliyetlidir.

Prefabrik yapılar hangi özellikleri içermektedir bahsedelim;

Önceden, ölçüsü ve mimari yapısı müşteri ile birlikte tasarlanmış olup, bu projenin aynen hayata geçirilmesi işlemidir.

Müşterilerin istekleri doğrultusunda, ister tek katlı isterlerse de birden fazla katlı olarak inşa edilmesi mümkündür.

Müşterilerin, istek ve ihtiyaçları neticesinde, sipariş alınarak müşteriye özel , müşterilerin tamamen kendi isteklerine göre yapılabilir.

Kalıp halinde yapıldığı için daha kısa sürede ve oldukça pratik olarak, yapılmaktadır. Üstelik çok da dayanıklı olduğu için, artık günümüzde çok fazla tercih edilmektedir.

Unutulmaması gereken konulardan birisi; depremde bir çok insanlar prefabrik yapılarda barınmışlardır. Depreme dayanıklı yapılardır.

Yerini ne kadarlık bir alan ise, o alan ölçülerek, istediğiniz büyüklükte sipariş alınarak yapılabilmektedir.

Isı ve ses yalıtımı özelliği çok iyi yapılardır.

oz, pislik v.b olmadan, çevrede hiç  kimseyi rahatsız etmeden, kolay bir şekilde inşa edilebilir. Renk seçeneği ve şekil yapısı müşterinin isteğine göre yapılabilmektedir. Çok çeşitli modelleri mevcuttur.

Eskiden olduğu gibi çok basit görünümlü değildir.  Artık çok modern şekilde görünen modelleri mevcuttur. Çok lüks villa, dublex hatta triblex yada müstakil çok modern görünen eve sahip olmanız artık daha kolay. Nasıl mı?  Prefabrik yapılar sayesinde altı binden yüzleri bine varan fiyatlarda lüks evde yaşayabilmeniz artık mümkündür. Hem uygun fiyatlı hem uzun ömürlü yapıdır.

Sipariş verilse kaç günde prefabrik yapıya sahip olabilirsiniz? Yaklaşık 2 günde parçalar adresinize getirilebilir ve maksimum on gün de de montaj işlemi tamamlanmış olacaktır. Böyle kolay şekilde prefabrik eve sahip olabileceksiniz. Günümüzde çok fazla prefabrik ev yapılmış olduğu için, müşteriler artık prefabrik yapının nasıl olacağına internetten bile model bulup, tasarlatabilir. Birbirinden farklı ve çeşitli modelleri bulmak hiç zor değil.

Villa, müstakil ev, Bahçeli ev,  birden çok katlı ev çok modellere sahip olan, istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz ve kendi tasarladığınız evde oturabilirsiniz. Önceden müşterilerin isteklerine göre hazırlanmış olan bu parçalar, Adrese teslim edilerek, montajı zahmetsiz ve tertemiz isçilikle yapılacaktır.

Artık, Dünya’da birçok bölge tarafından uygulanmakta olan bu prefabrik yapılar, oldukça yaygınlaşmış ve çok çeşitlerde üretilmiş olduğu için karar vermekte kolaylaştı. Artık, model bulmak ta zor değil. Üstelik, mevsim ve hava şartlarına uyumlu olan izolasyon malzemelerden üretilmiş yapılar olduğu da kanıtlanmış olan yapılardır. Uygun fiyatlı olmasından dolayı da oldukça çok kişi tarafından artık herkes prefabrik yapılar sayesinde hayal ettiği eve sahip olacaktır. Bu sebeple de, yüzde yüz müşteri memnuniyeti de garantidir.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*