Samsung 43 İnç Büyüklüğündeki Akıllı Monitörünü Tanıtıyor

Samsung, ilk defa Kasım 2020’de duyurduğu Smart Monitor serisinin kapsamını genişletti. Bu bağlamda M7 olarak adlandırdığı yeni bir monitör duyuran Samsung, kullanıcılara 43 inç büyüklüğünde 4K görüntü tecrübeyi vadediyor.

Güney Koreli teknoloji Şirketi Samsung, Kasım 2020’de “Smart Monitor” serisiyle Kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. Standartlardan büyük ebatlara sahip olan bu monitörler, kullanıcıların birden çok operasyonu rahatlıkla yapabilmesi için özel olarak optimize edilmişti. İşletme, bu monitörlerini “dünyada ilk” olarak nitelendirmişti. Samsung şimdi, Smart Monitor tezsi mahsullerine yeni modeller ilave ettiğini duyurdu.

Firma tarafından yapılan açıklamalara göre Smart Monitor azasının en yeni azası, 43 inç ya da 32 inç ebatlarda seçim edilebilen M7. 4K çözünürlük sunan bu monitör, sahip olduğu büyük ebat ile birden fazla pencerenin kullanılabilmesi için en iyi tecrübeyi sunuyor. Kullanıcılar, bu monitörü kullanırken USB Type-C, Bluetooth 4.2, dahili Wi-Fi, Samsung DeX ve hatta Apple AirPlay 2 gibi özelliklerden yararlanabiliyorlar.

Samsung’un yeni uslu monitörü, yardımına da sahip. Ancak bu noktada elini ürkek alıştırmayan Samsung, kendi sesli asistanı olan Bixby’ye ek olarak Google Asistan ve Amazon Alexa dayanağını da yeni monitörüne ilave etmiş. Ayrıca kullanıcılar, optimize edilmiş monitörde Netflix, YouTube, HBO ve Amazon Prime video gibi akış uygulamalarını kullanabiliyorlar. Dilerseniz, monitörün sahip olduğu uzaktan kumandayla cümbüş merkezine geçiş yapabilirsiniz.

İşletme, Kasım 2020’de reelleştirdiği aktiflikte M5 olarak adlandırdığı bir modelden bahsetmişti. Bu model, harcayıcılara 24 inç, 27 inç ya da 32 inç olarak sunulabiliyordu. Samsung, M7’yi duyurduğu sırada bu monitörlere de değindi. İşletme tarafından yapılan açıklamalara göre M5 tezsi artık, beyaz renk alternatifi ile de satın alınabilecek. M5’in 24 inç ebatlı modeline ilave edilen FHD çözünürlük alternatifi ise mahsulün maliyetini düşürmüş.

Samsung’un yeni monitörlerinin maliyeti şimdilik açıklanmadı. Ayrıca, mahsullerinin kısa bir zaman sonra muhtelif ülkelerde satışa sunulacağını söyleyen Samsung, bu ülkelerin hangilerini olduğunu da ayrıntılı bir biçimde açıklamadı. Başka Bir Deyişle Smart Monitor M5 ve M7’lerin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şimdilik öğrenilmiyor.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*