Sevgili arayan dul bayanlar whatsapp

Merhaba benim adım Zeynep sevgili arayan dul bayanlar listesine bende katıldım en sonunda 41 yaşında dul bir bayanım görseniz hiç 41 yaşında göstermiyorum kendime bakan bir bayanım Bolu’da yaşıyor ve çalışıyorum maddi durumum gayet iyi eski eşimle 10 yıl önce ayrıldım hiç çocuğum yok 5 yıl önce kadar Bolu’ya taşındım aslen Bursalıyım Bolu güzel bir şehir o yüzden burada kalmayı tercih ettim. Whatsapp dul bayanlar gruplarında takıldım biraz ama aradığımı bulamadım gruplar şuan için iyi değil herkes başka niyetlerle orada ben düzgün seviyeli bir erkek arkadaş arayışındayım o yüzden buraya bir ilan bırakmak istedim.

Hobilerim arasında müzik dinlemek, kitap okumak, sosyal medyada takılmak gibi klasik şeyler var işte hakkımda daha detaylı bilgi için ilanıma cevap yazarsanız öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. aradığım kriterlere gelince Bolu’da yaşayan benim yaşlarımda en fazla 43 olabilir hiç evlenmemiş yada benim gibi evlenmiş boşanmış biri olabilir ama mümkün ise çocuğu olmasın talipleri mi bekliyorum şimdilik iyi günler dilerim.

İsim : Zeynep
Medeni Durumu : Bekar Dul
Boy  : 150 cm
Ülke Şehir : Türkiye Bolu
Yaşı : 41
Hobileri : ilanda belirtmiş
Gelir Durumu : iyi
Çalışıyor mu : evet
Eğitim Durumu : Lise mezunu
Fizik : Belirtmemiş

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*