Sevgili Arıyorum Telefon Numaram

Selam Makbule ben nasılsınız ? umarım iyisinizdir beni sorarsanız pek iyi değilim sevgilimle ayrılalı 6 ay oldu kendimi çok yalnız hissetmeye başladım artık onu unuttum yeni bir başlangıç yapmak için buraya ilan verdim Numaramı da vereceğim ama öncelikle ilanıma cevap vermeniz lazım bir süre burada yazışalım hemen veremem seni biraz tanımam lazım benim yaşım 25 hiç evlenmedim ama evlilik vaktim geldi sanki bilmiyorum düzgün birini bulabilir miyim burada inşallah bulurum ve bende mutlu bir hayat yaşarım.

Erkek arkadaş arıyorum cep numaram

Uzun zamandır aşk sevgi nedir unuttum bana yeniden aşkı sevgiyi tattıracak beni mutlu edebilecek kalbimi yerinden oynatacak bir sevgiliye ihtiyacım var ben erkeğin seviyelisini ve ciddi olanını severim benim yanımda beni koruyup kollayanını severim boş muhabbetler ile işim olmaz ilişkide seviye ciddiyet önemlidir. ileride evlilik düşüneceğim insan ile mantık evliliği değil aşk evliliği yapmak isterim.

Telefon numaram

Size kendimden bahsetmek istiyorum biraz ben aslen İzmirli olup İstanbul’da yaşıyorum burada annem ve kardeşim ile yaşıyorum dışardan okuyorum ve çalışıyorum boş zamanlarımda arkadaşlarım ile birlikte gezmeye gideriz ben eğlenceli bir kızım arkadaşlarım beni çok severler aşk hayatıma gelince dedim ya 6 ay önce sevgilimle anlaşamadım ve ayrıldım o günden beri hiç erkek arkadaşım olmadı ama o günden beri de kendimi hep yalnız hissediyorum . kız arkadaşlarım sevgilileri ile buluştuğunda ben yanlarında tek kalıyorum üzülüyorum neden benimde bir sevgilim yok diyorum ama artık hazırım karar verdim bir sevgili bulacağım.

Aradığım kriterlere gelirsek 25 ila 30 yaş arası hiç evlenmemiş İstanbul ve ya yurt dışından ciddi seviyeli düzgün ailesine önem veren bir bey efendi ile tanışmak istiyorum tek istediğim başı boş işsiz güçsüz akşama kadar internet başında oturan biri olmasın düzgün bir hayatı olsun ileride evlilik düşünebileceğim bir insan olmasını istiyorum şimdilik diyeceklerim bu kadar ilanıma cevap verin ben size ulaşacağım numaranızı bırakın.

İLAN DETAYLARI

  • İsim : Makbule
  • Ülke Şehir : Türkiye İstanbul
  • Yaş : 25
  • İlişki durumu : Bekar, Hiç evlenmedi
  • Hobileri :  belirtmedi
  • Aradığı Yaş : 25 30 yaş arası Hiç evlenmemiş 
  • Arayış : Erkek arkadaş

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*