Snapchat, Snap Games ile 200 milyon bireye erişti

Snapchat’in çatı firmayı olan Snap tarafından paylaşılan bilgilere göre Snap Games, 2 sene içinde 200 milyonu aşkın bireye erişti.

Snapchat’in yeni reyin platformu olan Snap Games ile daha önceki günlerine dönmeyi kastettiğini 2019 senesinin Nisan ayında sizlere aktarmıştık. Reyin kısmı ile kullanıcıların alakasını sürüklemeyi başaran Snapchat, Snap Games ile alakalı aktüel bilgilerini paylaştı.

Snapchat’in çatı işletmeyi olan Snap tarafından paylaşılan bilgilere göre Snap Games, 2 sene içinde 200 milyonu aşkın şahsa erişti. Andırdırmak gerekirse Snap Games, 2020 senesinde 100 milyon şahıs tarafından oynanmıştı. Tutarlı bir biçimde gelişmeye devam edecen Snapchat’in reyin kısmı 1 sene içinde 100 milyon şahsa erişmiş oldu.

Snap Games’in aylık faal kullanıcı rakamının ise 30 milyonu aştığını da ilave edelim. Karşılaştırmak gerekirse Snapchat’in 500 milyon aylık faal kullanıcısı bulunuyor. Kısacası 500 milyon kullanıcının ehemmiyetli bir kısmının faal olarak Snap Games oyunlarını oynadığını söyleyebiliriz.

Snap Games içinde şu an için 30’dan fazla reyin bulunuyor. Snap’in Snap Games için pek çok işletme ile iş birliğine gittiğini de andırdıralım. Snap’in partnerleri arasında yer alan mobil reyin işletmeyi Voodoo, bu sene içinde Snap Games için 5 yeni reyin daha sunacak. Voodoo’nun Aquapark IO adlı oyununun Snapchat içinde 45 milyonu aşkın oyuncuya eriştiğini de belirtelim.

Snapchat özelinde öbür aktüel bilgilerini de paylaşan Snap, her gün 200 milyondan fazla kullanıcının Bitmoji kullandığını da duyurdu. 200 milyon kullanıcı her gün 1 milyar Bitmoji yolluyor. Kullanıcıların Bitmoji’leri oyunlar içinde kullanabildiklerini de paylaşalım. Snapchat’in TikTok rakibi özelliği olarak karşımıza çıkan Spotlight ise 135 milyon Snapchat kullanıcısı tarafından kullanıldı.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*