Telegram Bayan Arkadaş

Selam Ben Nurdan Telegram‘da arkadaş bulma amacı ile gezinmekteyim bir çok grupta varım niyetim eli yüzü düzgün bir erkek arkadaş bulmak yaşım 30 yurt dışında Almanya’da yaşıyorum aslen İzmirliyim Dul bir bayanım huyu huyuma suyu suyuma bir sevgili arıyorum evliliğim çok kısa sürdü yaklaşık 8 yıldır ayrıyım Almanya’da yalnız yaşıyorum hiç çocuğum yok ve çalışıyorum Bir kafede garsonluk yapıyorum.

Telegram Sevgili İlanları

Uzun zamandır yalnız yaşıyorum artık yeni bir başlangıç yapma zamanı geldi diye düşünüyorum düzgün bir bey efendi ile tanışmak hatta yuva kurmak en büyük hayalim Yurt dışından bir Türk vatandaşı olması yeterli Türkiye’den de olabilirdi ama maalesef çok uzak olduğu için sıkıntı olabilir o yüzden kolaylıkla buluşabileceğim yerden olması daha mantıklı diye düşünüyorum Boş zamanlarımda arkadaşlarımla birlikte oluyorum genelde Türk kültürlerine bağlı biriyim Almanya’ya ya çok küçük yaşta geldim Müzik dinlemeyi Kitap okumayı tiyatro izlemeyi seviyorum bazen burada Türk konserleri oluyor hiç kaçırmam nerde konser ben orada gezmeyi dolaşmayı seven biriyim benim durumum iyi kendime ait bir evim yok ama arabam var 😀 2-3 yılda bir fırsatım olursa Türkiye’ye memleketime gidiyorum. fazla kafanızı şişirmeden ben ilanıma son vereyim aradığım kriterlere gelince dediğim gibi Almanya yada Avrupa ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşı 30 ile 37 arası benim için uygundur işinde gücünde olan biri arıyorum boş muhabbetlerle işim yok ciddi bir arkadaş arıyorum ilanıma cevap verirseniz size geri dönüş yapacağım iyi günler.

İLAN DETAYLARI

  • İsim : Nurdan
  • Ülke Şehir : Almanya Münih
  • Yaş : 30
  • İlişki durumu : Dul, Bekar
  • Hobileri : Tiyatro izlemek, Müzik dinlemek, gezmek
  • Aradığı Yaş : 30 – 37 yaş arası
  • Arayış : Sevgili Erkek arkadaş

NURDANA MESAJ YOLLA 

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*