Telegram Evlilik Grupları

Telegram’da Erkek Arkadaş Arıyorum Adım Ece

Selam Ben Ece Telegram Evlilik Gruplarında takılıyorum kafama göre birini halen bulamadım kendimden bahsedeyim sizlere Adım Ece İzmirliyim yaşım 29 Dul bir bayanım 7 sene önce eşimle ayrıldım genç yaşta evlendim hiç çocuğum yok İzmir’de çalışıyorum ama en kısa zamanda İstanbul’a taşınacağım Evlilik düşünüyorum aslında ama kafama göre birini bulmak şu zamanda zor bazen telegram sayfalarında tanıştığım birileri oluyor ama adamların niyeti başka ben eli yüzü düzgün biriyim sadece beni sevebilecek ve benim sevebileceğim birini arıyorum ileride evlilik düşünebilirim güven meselesi tabi tanışacağım kişi ile birbirimizi tanımamız lazım.

Telegram Görüntülü Sohbet Grubu

Yeni tanıştığım insanlar ile önce yazılı sohbet ediyorum hoşumu giderse sesli ve görüntülü sohbet edebiliriz tabi seviyeli bir şekilde maksat tanışmak kaynaşmak değil mi biraz daha kendimden bahsetmek istiyorum ben aslan burcuyum hobilerime gelince müzik dinlemeyi çok severim sevdiğim müzik türü genelde pop müzik ve yabancı hit müzikleri sürekli dinler takip ederim kulağımdan kulaklık düşmez 🙂 bir diğer hobim film izlemek yabancı film ve yabancı dizileri severim ve tabi ki eğlenmek gezmeyi farkı yerler görmeyi seviyorum iş ten fırsat buldukça izinli günlerimde bazen şehir dışına bile çıkıyorum İzmir’de Annem ile birlikte yaşıyoruz. İlişki durumuma gelirsek ben 20 yaşımda evlendim ili yıl sonra anlaşamadığımız için ayrıldık nasip değilmiş diyelim ama ikinci bir şansı hak ediyorum herkes ikinci bir şansı hak ediyor aradığım kriterlere gelince.

30 ila 35 yaş arası bey efendi ile tanışmak isterim İzmir ve ya İstanbul olsun çalışan işi gücü olan biri olursa sevinirim benim gibi dul olabilir çocuğu varsa oda olabilir bir engel değildir benim için beni sevebilecek değer verecek aile kurduğumuzda ailesine her türlü sahip çıkabilecek bir bey efendi ile tanışmayı çok isterim Şimdilik iyi günler cevaplarınızı bekliyorum.

İLAN DETAYLARI 

İsim : Ece

Şehir Ülke : Türkiye – İzmir

Yaş : 29

Medeni hali : Bekar -Dul

Boy Kilo : Belirtmedi

Aradığı yaş : 30 35 arası

Göz rengi : Belirtmedi

BAZI DİĞER İLANLARA GÖZ AT

WhatsApp Sevgili Bulma Grupları

Bayan Arkadaş Bulma Sitesi Bedava

Telegram Dul Bayanlar Grupları

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*