Terazi Burcu Neden Dengesiz?

Terazi Burcu Neden Dengesiz?
Terazi Burcu Neden Dengesiz?

Terazi Burcu Neden Dengesiz?

Terazi Burcu Neyi Sevmez?

İncitmekten, kırmaktan çekinen teraziler kötülüklere karşı hep iyilikle gitmeyi kendine harita kılmışlardır. Kendilerini yapılanları çabuk çabuk unutmayan teraziler kolay kolay sinirlenmezler intikam alma duyguları çabuk çabuk harekete geçmez. Oldukça sabırlı olan teraziler hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalışırlar ta ki kontrollerini ellerinde tutamadıkları ana kadar. Teraziler sevimli insanlara karşı sıcak duygular her zaman beslemişlerdir. Gerek özel hayatlarında gerek normal hayatta yalanı asla kabul etmezler. Yalan söylemek onları öldürmek gibi zor gelir onlara siz siz olun bir teraziyi dengesizliğine denk gelmeyin. Denk gelmemek için onlara asla yalan söylemeyin.  Onların kırılacağını bilseniz bile yine de yalan söylemeye yeltenmeyin bile.

Terazi Burcu Neden Dengesiz?
Terazi Burcu Neden Dengesiz?

Terazi Burcu Nasıl Davranır?

Terazilerin en güzel huylarından bir tanesi kim onlara nasıl davranmışsa terazilerde onlara öyle davranır. Affetmeyi seven teraziler birden fazla aynı hata bilerek tekrarlandığı zaman çıldırırlar. Sevmenin en güzel yanı birbirine sadık olmak olduğunu bilen terazi burcu çabuk çabuk sinirlenmeyen bir burç güzel bakıp güzel görmeyi kendilerine huy edinmişlerdir bir kere. Seviyorsanız bir teraziyi ona asla yanlış yapmayacaksınız. Sanata düşkün olan teraziler nerede bir sana düşmanı görürlerse orada dengesizlikleri tutar. Astroloji alanında kendini geliştirmek çabasında olan terazileri sürekli okuyan araştıran durdukları yerde saymayı asla sevmezler. Kavgacı yapıları olmayan terazilerin sinirlendikleri zaman onların yanında durmak dünyanın en mantıklı işidir herhalde. O halde ne yapmalı bir terazinin yanında.
Terazi Burcunun Dengesizliği Karşısında Ne Yapmalı?

Belki de dünyanın en tatlı insanları olan terazilere karşı asla saygısızlık yapmamalı, onlar konuşurken asla onları dinlemiyor gibi davranmamalı onların fikirlerini küçük görmemelisiniz. Unutmayın saygı görmek istiyorsanız kendinizden ödün vermek zorundasınız.  Saygıya değer olanı el üstünde taşımadıkça saygı göremezsiniz. Terazinin kendine şiar edindiği şeylere uyacaksınız ki teraziyle beraber yaşamaya hak kazanasınız. Bir teraziyi kazanmakta kaybetmekte tamamen sizin elleriniz de. Çok sevdiğinizi hissettirmek istiyorsanız onları sinirlendirecek şeyleri de yapmayacaksınız. Sevilmek istiyorsanız onun kalbine dokunacaksınız başka çareniz yok. İnada girdiğiniz an bir teraziyle kaybettiniz demektir. Siz siz olun bir teraziyi cezalandırayım diye bir hataya düşmeyin onların tersi çok kötüdür.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*