Türkiye’de Evlenmek İsteyen Azerbaycanlı Bayanlar

Merhaba Ben intizar Türkiye’den Bir Bey ile tanışmak isterim

Selam ben intizar Azerbaycan’ın gence rayonun’da yaşıyorum bizim dilimizde rayon şehir anlamına geliyor yani gence şehrinde yaşamaktayım yaşım 31 daha önce bir kaç defa Türkiye’ye geldim ve çok sevdiğim bir ülkedir sanki bizim buralar gibi hiç farkı yok Türkiye’de arkadaşlarım var bazen yanlarına tatile gidiyorum vize ve pasaport kalktığı için artık sık sık gidebilirim.

Kendimden bahsetmek gerekir ise  sarışın bir bayanım boyum 1.60 48 kiloyum Dediğim gibi Azerbaycan’da yaşıyorum Türkiye’de bir erkek ile tanışıp evlenmeyi düşünüyorum Türkiye’yi çok seviyorum özellikle İstanbul Şehrini beğeniyorum benimle ilgilenen kişiler den beklentim dürüst olmalarıdır. Aile kurduğumuzda ailesine özen gösteren birine ihtiyacım var ben bu yaşıma kadar hiç evlenmedim ilk defa evleneceğim daha önce bir defa nişanlandım ama kısmet olmadı evlenmek taliplerimi yorumlara bekliyorum.

Türkiye’de Evlenmek İsteyen Azeri Bayanlar

Merhaba Öncelikle arkadaş bulma sayfamıza hoş geldiniz burada Türkiye’den ve Yurt dışından katılan kullanıcılar ile tanışabilir sohbet ederek birbirinizi daha iyi tanıyabilirsiniz sesli ve görüntülü konuşma özelliği ile her gün yüzlerce bay bayan ile tanışın Sitemizde Türkiye’den sonra en fazla Azerbaycan vatandaşları vardır. Sohbet odalarına bağlanmak için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Azerbaycanlı bayanlar ile tanışmak sohbet etmek çok güzel duygulardır aynı dili konuşabiliyor ve birbirinizi çok iyi anlayabiliyorsunuz.

İlanlara cevap verebilmek için aşağıda bulunan yorumlar kısmına yazabilirsiniz. 

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*