Vakit Geçirebileceğiniz Birbirinden Eğlenceli Web Sitesi

İnternet koskocaman, engin bir dünya oldu hayatımızda ve çok büyük yer kaplar hale geldi. Gerek sosyal mecralarda vakit geçirmek gerek müzik dinlemek gerekse bir şeyler izlemek için kullandığımız internet, aynı zamanda bilmediğimiz özelliklerle de dolu. Peki ya sıkıldınız ve farklı şeylerle ilgilenmek istiyorsunuz ama internete bağlandığınızda ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte sizin için eğleneceğiniz veya önerilere sahip olacağınız internet sitelerine girerek gününüzün bir kısmını bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Spor aslında hepimizin hayatında olması gereken bir kavram. En ufak yapacağımız hareket bile vücudumuz adına bir adım olmuş oluyor. Minik egzersizler, yürüyüşler… Bunun için de eğer bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız bu site size göre! Öncelikle cinsiyetinizi seçiyorsunuz. Ardından da karşınıza ön ve arka olmak üzere vücut kısımları çıkıyor. Siz de üzerine çalışmak istediğiniz vücut bölgesini seçiyorsunuz. Ardından geriye ise sadece gösterilen hareketi yapmak kalıyor.

Evinizdeki, buzdolabınızdaki malzemeler belli ama ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bu site tam da size göre. Elinizde var olan malzemeleri işaretliyorsunuz ve karşınızda hangi yemeği yapmanız gerektiğine dair öneriler çıkıyor! Belki Türk damak tadınıza uymayabilir ama denemekte fayda var.

“Bir Fransız, bir Ankaralı hatta bir Karadenizli nasıl konuşuyor?” veya “Bu kelime şu şehirde/ülkede nasıl telaffuz ediliyor acaba?” diye merak ediyorsanız bu siteye kesinlikle göz atmalısınız. Dinlerken hem kendi ülkenizden insanların telaffuzlarını öğreniyor hem de eğlenceli vakit geçiriyorsunuz. İsterseniz de kilometrelerce ötedeki ülkelerden de dinlemeler yapabiliyorsunuz. Üstelik siz de ses ekleyebilirsiniz. Bu sayede siteyi de zenginleştirmiş oluyorsunuz.

Sıradaki sitemiz ise daha çok öğrencilere hitap ediyor denebilir. Ödevler, sunumlar ve sınavların arasında birazcık kolaylık istiyorsanız bu siteye göz atmakta fayda var. Aklınızdaki ya da var olan taslağınızdaki yazıları sesli bir şekilde okuyarak düzenleyip bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Hatta birçok dil desteği de mevcut!

Oturduğunuz yerden İngilizce bilginizle insanlara yardımcı olmak istiyorsanız bu siteye uğramalısınız. İngilizce kelimelerin hangi anlamlara geldiğini buluyorsunuz ve işaretliyorsunuz. Cevabınız doğruysa, tabakta sanal pirinçler birikiyor ve ihtiyacı olanlara sizin aracılığınızla yollanmış oluyor.

Çok yoruldunuz ve arka planda sakin seslerle gününüze devam etmek istiyorsanız veya ders çalışırken sakin sesle duymak istiyorsanız sizi şu siteye alalım. Kuş sesi olsun, ateş çıtırtısı olsun veya neredeyse hepimizin sevdiği o sakinleştirici yağmur sesi de bulunmakta. Bunları tek tek dinleyebildiğiniz gibi kombinasyon haline de getirebiliyorsunuz.

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*