Whatsapp Bayan Telefon Numaraları

Selamlar Ben Nuray Whatsapp’ta sohbet etmeyi yeni arkadaşlar edinmeyi seviyorum etrafımda insan çok ama farklı kişiler ile tanışmak ortam kurmakta güzel bir şey bence tabi seviyeli olursa bende bu amaç ile Whatsapp’ta sohbet edecek birilerini arıyorum günlük hayatımda çalışan biriyim bir fabrikada çalışıyorum akşamları müsait oluyorum Whatsapp gruplarında arkadaşlık ortamları kuruyorum yeni güzel dostluklar sıkı arkadaşlıklar edinebiliyorum dediğim gibi seviyeli bir sohbet 24 yaşımdayım İstanbul’da yaşıyorum. hiç evlenmedim aslında evlenmeyi düşünmüyor değilim ama ne bileyim daha erken sanki.

Whatsapp İle görüntülü Konuşma

Öncelikle aşağıda cevap ver kısmından kendinizi tanıtmanızı istiyorum hemen öyle whatsapp veremem öncelikle burada biraz tanışalım bazı insanlar farklı amaçla whatsapp istiyor ben sadece seviyeli ciddi bir arkadaşlık arayışındayım. biraz daha kendimden bahsetmek istiyorum dediğim gibi çalışan bir bayanım izi günlerimde evde oluyorum bazen arkadaşlarım ile dışarıda geziyoruz ama akşamları sıkılıyorum evde bende kendimi whatsapp gruplarında buluyorum yeni arkadaşlıklar arıyorum bazen buluyorum bazen bulamıyorum.  Whatsapp ile görüntülü muhabbet etmek güzel hiç tanımadığın insanı görüyorsun tabi bazen kafana göre birilerini bulamıyorsun ama olsun yine de güzel neyse arkadaşlar benden bu kadar ilana cevap verirseniz cevap dönüşü yapabilirim şimdilik iyi günler.

İLAN DETAYLARI

  • İsim : Nuray
  • Ülke Şehir : Türkiye, İstanbul
  • Yaş : 24
  • İlişki durumu :  Bekar
  • Hobileri : Sosyal medya , Whatsapp Telegram Grupları Sohbet etmek
  • Aradığı Yaş : Belirtmedi
  • Arayış : Seviyeli arkadaşlık

NURAYA MESAJ YOLLA

♥ Selam İsmim Elif , 25 Yaşındayım Sıkılıyorum Sevgilim Yok Müsaitsen Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥. 0032 2588 99 10İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*